Odpowiedzialność Cywilna w Życiu Prywatnym

Udanej majówki!
27 kwietnia 2018
Program OC Komisowe w eAgent.pl
Program OC Komisowe w eAgent.pl
14 stycznia 2020

Znasz te historie?

1. Podczas zabawy na szkolnym korytarzu Tomek wpadł na Marcina i strącił mu okulary. Ze szkieł nie było co zbierać, a i oprawki wymagały wymiany. Nowe okulary to koszt kilkuset złotych, dlatego rodzice Marcina poprosili rodziców Tomka o zwrot tej kwoty, w końcu to ich syn spowodował nieszczęśliwe zdarzenie.

2. Podczas miejskiej przejażdżki rowerowej pan Maciej usłyszał sygnał karetki. Próbował zjechać na pobocze, jednak gęsto zaparkowane samochody uniemożliwiły mu to. Zsiadając z roweru zahaczył o lusterko jednego z aut i je uszkodził. Samochód był nowy, dlatego cena nowego lusterka i jego wymiany wyniosła prawie 2000 zł. 

3. Państwo Raczyńscy wyjechali z dziećmi na wakacje. Spędzili kilka dni w pięknym hotelu. Przy pakowaniu się przed powrotem do domu, pan Raczyński wyciągał dużą walizkę z szafy. Nie przewidział, że rączka nie jest zablokowana, a grawitacja zrobiła resztę. Rączka z impetem uderzyła w ogromne lustro, które rozpadło się na kawałki. Finansowe podsumowanie wakacji wyszło dużo gorzej, niż zakładali.

4. Odwiedziła Cię koleżanka. Zajęte kawą i ciastem nie zwróciłyście uwagi na Twojego kota, który z kolei zwrócił szczególną uwagę na nową torebkę gościa. Nowy nabytek od Chanel został pogryziony i podrapany, a koleżanka miała łzy w oczach. Odkupienie takiego nabytku to już nie lada wyczyn, a o kosztach nawet nie chcesz myśleć…

Co łączy bohaterów powyższych historii?

Wszyscy mogli uchronić się przed wysokimi, nieprzewidzianymi kosztami. Opisane zdarzenia to nic innego jak szkody wyrządzone osobom trzecim. Takie wypadki objęte są ochroną w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.


Oferujemy Państwu ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym, przygotowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe InterRisk Vienna Insurance Group.

Kup online