OC zabezpieczenia zapłaty roszczeń

Program OC Komisowe w eAgent.pl
Program OC Komisowe w eAgent.pl
14 stycznia 2020
Ubezpieczenie od odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych za rażące naruszenie prawa
24 lutego 2020

Do 5 marca zostało niewiele czasu. Przedsiębiorcy, którzy zajmują się zbieraniem lub przetwarzaniem odpadów, do tego czasu muszą spełnić formalne wymagania postawione przed nimi w nowelizacji ustawy o odpadach z dnia 19 lipca 2019 roku. Z tego powodu mamy dla Was ofertę OC zabezpieczenia zapłaty roszczeń, przygotowaną przez InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Jednym z wymogów postawionych przed firmami, które do swojej działalności potrzebują zezwolenia na przetwarzanie odpadów, jest przedstawienie proponowanej formy i wysokości zabezpieczenia roszczeń (zgodnie z art. 48a ustawy o odpadach).

Zabezpieczenie roszczeń może przyjąć formę:

  • depozytu,
  • gwarancji bankowej,
  • gwarancji ubezpieczeniowej,
  • polisy ubezpieczeniowej.

Najmniej skomplikowanym i często najszybszym do uzyskania rozwiązaniem jest polisa OC zabezpieczenia zapłaty roszczeń.

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przygotowało polisę OC z zakresem ubezpieczenia dopasowanym do wymogów ustawy o odpadach.

Działamy jako Przedstawicielstwo Generalne InterRisk, a do tego mamy w zespole specjalistów od odpowiedzialności cywilnej firm – z nami masz pewność, że polisa spełnia odpowiednie wymagania i potrzeby.

Zrobimy dla Ciebie polisę OC zabezpieczenia zapłaty roszczeń, zostaw nam tylko adres mailowy – w kilka minut otrzymasz ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.

Kup online