Połącz przyjemne z pożytecznym

pakiet medyczny dla firmy
Zdrowy pracownik – zdrowa firma
21 listopada 2017
Ubezpieczenie nieruchomości – kilka słów o tym, jak rozpoznać dobrą ofertę cz. 1
26 stycznia 2018

Czy to mieszkanie na kredyt, własny domek za miastem, czy też budynek firmowy – ubezpieczenie nieruchomości jest standardem na polskim rynku. Świadomość nas – Polaków, w kwestii ochrony swojego mienia, z roku na rok rośnie. Media każdego dnia donoszą o kataklizmach i klęskach żywiołowych na całym świecie. Często też, my sami, jesteśmy świadkami zdarzeń losowych lub przeżyliśmy incydent, który pociągnął nas po kieszeni.

Po latach edukacji i doświadczeń śmiało wykupujemy ubezpieczenia nieruchomości – zarówno znamy swoje potrzeby, jak i potrafimy wybrać zakres ochrony, tak aby zapewnić sobie i bliskim maksymalne bezpieczeństwo finansowe i spokojny sen.

Polacy, jako naród w Europie, z pewnością nie słyną z zamiłowania do oszczędności.
Dane Polskiej Izby Ubezpieczeń za 2016r. donoszą, że obywatele swoje majątki mają ulokowane głównie w nieruchomościach. Jednak w razie zdarzenia losowego, takiego jak pożar, wybuch gazu, zalanie, upadek drzewa nie mają wystarczających środków, aby pokryć straty.

Właśnie tutaj swoją rolę znakomicie spełniają ubezpieczenia nieruchomości, stanowiące gwarancje wypłaty świadczeń w przypadku zdarzeń trudnych do przewidzenia. Nie musimy odkładać tysięcy złotych (bo takich kwot należy się spodziewać w przypadku szkody), wystarczy udać się do agenta i porozmawiać o swojej ochronie.

Dzisiaj rynek wysycony jest dobrymi rozwiązaniami – dla pragmatyków, oszczędnych, dociekliwych i wymagających. W związku z tym InterRisk przygotował dla Państwa wyjątkową ofertę, aby połączyć przyjemne z pożytecznym!

Za zakup ubezpieczenia nieruchomości w InterRisk otrzymają Państwo kupon rabatowy o wartości 500 zł na imprezę wyjazdową organizowaną przez Premio Travel!

Proponowane kierunki w okresie marzec-maj to Włochy – Hiszpania – Kreta.

Promocja obowiązuje do 15 marca 2018r., zatem nie ma co zwlekać z decyzją o ubezpieczeniu nieruchomości w InterRisk.

Posiadając ochronę swojego mienia od kradzieży z włamaniem, stłuczenia szyb, czy wandalizmu, można ze spokojem ducha wyjechać na urlop i oddać się niezakłóconemu żadnym czarnym scenariuszem relaksowi.

Regulamin promocji

Dla wszystkich zainteresowanych tematem ubezpieczenia nieruchomości, przygotowaliśmy poradnik – Ubezpieczenie nieruchomości – część 1.

Kup online