Studencie! Baw się dobrze!

Ubezpieczenie zdrowotne Antidotum Plus
25 września 2017
pakiet medyczny dla firmy
Zdrowy pracownik – zdrowa firma
21 listopada 2017

Życie studenckie już w pełni? Imprezy w akademikach, grupowe wyjścia na miasto, nowi znajomi, spontaniczne wypady. Mnóstwo zabawy i zdobywania nowych umiejętności. Czas studiów warto maksymalnie wykorzystać. Warto być aktywnym i spontanicznym. Wiemy jednak również, że w dorosłym, samodzielnym życiu nie ma nic ważniejszego, niż zadbanie o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Bo tylko tym, którzy nic nie robią, nic się nigdy nie przydarza.

ubezpieczenie studenckie
Jak być aktywnym i spać spokojnie?

Z pomocą przychodzi indywidualne ubezpieczenie studenckie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Nie obawiaj się, wypełnianie stosu dokumentów ani stanie w kolejkach nie jest tu potrzebne. Specjalnie dla was przygotowaliśmy stronę NWstudenta.pl, gdzie w szybki i ławy sposób, bez wychodzenia z domu kupisz online odpowiednią dla siebie polisę. Zajmie Ci to tylko kilka minut, a już chwilę później będziesz się cieszyć 24-godzinną ochroną ubezpieczeniową, 7 dni w tygodniu, nie tylko przez cały rok akademicki, ale i podczas wakacji, i to na całym świecie.

Martwisz się, że nie znasz się na polisach? Pakiety przygotowaliśmy w prostej, czytelnej formie, ich porównanie jest łatwiejsze niż niejedno kolokwium.

Ubezpieczenie studenckie – luksus (nie) na studencką kieszeń?

Myślisz, że studenta nie stać na taki luksus, jak indywidualne ubezpieczenie? Nasze doświadczenie dało nam wiedzę, że nie stać go przede wszystkim na pokrywanie kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji, które często są niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku. Zadbaliśmy więc o studencką kieszeń i przygotowaliśmy dobrą polisę już przy opłacie 23 złote rocznie (pakiet standardowy na sumę ubezpieczenia 10 000 złotych). Oferujemy również pakiet rozszerzony (suma ubezpieczenia 15 000 złotych przy rocznej opłacie za osobę 35 złotych) oraz pełny (suma ubezpieczenia 20 000 złotych przy rocznej opłacie za osobę 46 złotych). Każdy z pakietów można rozszerzyć o opcje dodatkowe.

Wejdź na NWstudenta.pl i sprawdź sam. Dołącz do grona zadowolonych, bezpiecznych studentów i żyj pełnią życia. Teraz wybierasz sam!

Kup online